Zastanawiasz się, w jaki sposób możesz pomóc sobie, gdy nagły wypadek ma miejsce, gdy jesteś sam? Nie przejmuj się tym, korzystając z domowych systemów ostrzegania medycznego, możesz uzyskać pomoc w nagłych wypadkach 24/7, wystarczy nacisnąć przycisk. Czasami najbardziej niezależni starsi dorośli doświadczają przytłaczających poślizgnięć i upadków, które mogą pozostawić je zranione lub gorsze. Systemy alarmów medycznych zapewniają całodobową pomoc w trybie awaryjnym i umożliwiają użytkownikom kontakt ze służbami ratunkowymi w razie upadku lub innej sytuacji awaryjnej. Gdy urządzenie jest aktywowane, alarm natychmiast powiadamia centrum reagowania kryzysowego, pogotowie czy osobę tzw. „Opiekuna”. Osoby te wyślą w razie potrzeby pogotowia ratunkowe czy zawiadomią lekarza, najbliższych czy inne wskazane osoby.

Urządzenie niezwykle przydatne dla osób starszych, ale także dla każdego, kto ma poważne problemy medyczne, bez względu na wiek.

Wybierając system powiadamiania medycznego w domu, należy pamiętać, że każda firma i produkt oferuje różne korzyści. Na przykład większy dom może mieć przewagę od alertu z połączeniem 3G/4G czy GPRS, w przeciwieństwie do linii stacjonarnej o mniejszym zasięgu. W zależności od indywidualnych potrzeb użytkownika mogą być potrzebne specjalne funkcje, takie jak alarm osobisty, przycisk pomocy i aktywacja głosowa. Kiedy zdarzy się nagły wypadek, ważne jest, aby firma nie tylko oferowała całodobową pomoc w nagłych wypadkach, ale także nadmiarowe centra reagowania na wypadek, gdyby jeden był nieosiągalny.

Zaawansowane technologie, takiej jak SOS GPS WATCH, nie tylko pomagają samorodzącym się seniorom prowadzić aktywne życie, ale także pozwalają rodzicom śledzić ich dzieci, a także zapewniać osobom niepełnosprawnym lub chorobom spokój ducha, który przychodzi ze świadomością, że pomoc jest tylko naciśnięcie przycisku pomocy awaryjnej 24/7.
Omówimy najpopularniejszy system alertów naszego urządzenia:

SOS GPS Watch to przyjazny dla użytkownika „smartwatch”, zaprojektowany jak każdy popularny zegarek. Zegarek SOS działa również jako alarm medyczny i łączy w sobie najnowszą technologię z prostym i stylowym, dotykowym przyciskiem pomocy 24/7, który ułatwia bliskim osobom wezwanie pomocy w nagłych usługach medycznych. Za pomocą prostych i skutecznych systemów alarmowych dla seniorów, możesz dać sobie i swojej rodzinie „spokój ducha”.

Alerty SOS są wypełnione urządzeniami klasy A, z interfejsem użytkownika dla bezpieczeństwa i niezawodności. Ten alarm osobisty dla osób starszych zapewnia całodobową pomoc w nagłych wypadkach i jest szeroko stosowany wśród osób starszych. Głównym celem zegarka alarmowego SOS jest pomoc osobom starszym w poczuciu bezpieczeństwa, gdy są same w domu lub gdziekolwiek indziej.
Jak korzystać z pomocy alarmowej 24/7 SOS Watch:

Zegarek SOS to poręczne urządzenie dla osób starszych, które użytkownik może nosić jak zegarek. Wystarczy nacisnąć przycisk pomocy awaryjnej SOS 24/7, aby ten zegarek ostrzegał połączył się ze wskazanym numerem w ciągu kilku sekund. Pomoże Ci to wtedy gdy znajdujesz się w sytuacji awaryjnej.

Zespół monitorujący dla starszych natychmiast zareaguje na wszelkie nagłe przypadki, dzwoniąc do karetki pogotowia lub kontaktując się z najbliższym krewnym. Ten zegarek SOS ma dwukierunkową funkcję głosową, która jest niesamowicie przydatna. Ta funkcja SOS Watch pozwala użytkownikowi komunikować się z wykwalifikowanym pomocą, który może zbierać informacje dla służb ratunkowych i utrzymywać ukochaną osobę w trakcie procesu.


SOS Watch, nazywane także całodobową pomocą alarmową monitorowane alarmy osobiste mogą być bardzo korzystne dla każdego, na przykład:

  • Osoba mieszkająca samotnie lub spędzająca wiele godzin w domu sam
  • Starszy obywatel, który lubi aktywny tryb życia i wychodzi do sklepów
  • Osoba, która ma problemy fizyczne
  • Osoba cierpiąca na poważną choroby
  • Osoba przyjmująca lek, który wywołuje zawroty głowy
  • Małe dzieci, które wychodzą same

We wszystkich powyższych przypadkach czy wielu innych przypadkach, mając 24/7 pomoc w nagłych wypadkach, osobisty system alarmowy zapewni ci spokój ducha, tak że w nagłych przypadkach pomoc można łatwo uzyskać 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu .

Kup więc domowe medyczne urządzenia ostrzegawcze, takie jak zegarek SOS i ciesz się niezależnym stylem życia, jednocześnie mając bezpieczeństwo natychmiastowej pomocy, gdy jest to wymagane.