Bransoletka, zegarek SOS GPS GSM to alarm medyczny z siedzibą w Polsce i firma 24/7 Pomoc w razie zagrożenia życia. Jako lider branży w przystępnej cenowo technologii ratującej życie, urządzenie SOS z dumą zapewnia najlepszą obsługę w najbardziej konkurencyjnej cenie. Jeśli szukasz spokoju i natychmiastowej pomocy w trybie 24/7, jesteś we właściwym miejscu.

Wszystkie nasze produkty zapewniają bezpośredni dostęp do 24/7 Centrum pomocy, 24 godziny na dobę, 365 dni w roku. Nasz lokalny personel znajduje się w odległości kilku sekund i reaguje na sytuacje awaryjne po naciśnięciu przycisku alarmowego. Nasz wysoko wykwalifikowany personel oceni stan wyjątkowy i podejmie odpowiednie działania. W razie nagłego wypadku, Natychmiast zostanie wysłana pogotowie ratunkowe. Jeśli nagły wypadek nie jest dotkliwy, skontaktujemy się z Twoimi kontaktami alarmowymi i upewnimy się, że są oni w stanie pomóc.

Nasza usługa jest szybka i niezawodna. Nasz średni czas odpowiedzi na awarię wynosi 9 sekund. Możesz mieć pewność, że od razu skontaktujesz się z osobą na żywo. Nasza rozbudowana sieć usług będzie zawierała linki do Twoich kontaktów alarmowych i zapewniała im wymagane informacje. Wszystkie nasze służby ratunkowe są wspierane przez solidny serwis, aby zapewnić, że nie będziesz sam w nagłych wypadkach.

Zapewniamy nasze usługi każdemu, komu możemy pomóc. Od Polskich Seniorów po osoby żyjących z niepełnosprawnością – jesteśmy tu, aby pomóc bez względu na to, kiedy i gdzie dzwonisz.

Wspiera walkę z przemocą domową i pomaga zapewnić spokój i bezpieczeństwo osobom, które przeżyły.