Do czego służy bransoletka GPS z funkcją telefonu? Jak z niej korzystać i kiedy, komu jest potrzebna?

Wezwanie pomocy, śledzenie lokalizacji czy inna forma pomocy w sytuacjach kryzysowych.

Coraz większa liczba osób starzeje się, a młodzi coraz mniej czasu mają na to aby zajmować się rodzicami. W takiej sytuacji, gdy nie chcemy odbierać osobie samodzielności i chcemy aby dalej mieszkała w swoim domu ale jeśli zdarzy się coś złego chcemy mieć możliwość sprawdzenia jej lokalizacji, skontaktowania się z nią telefonicznie i wezwanie pomocy lub poznanie jej dokładnej lokalizacji – WTEDY BRANSOLETKA GPS GSM jest idealnym rozwiązaniem.

Jeśli chcemy aby nasze dziecko było samodzielne, albo już jest na tyle samodzielne aby wyjść z domu, pójść do sklepu czy do kolegi i jednocześnie nie chcemy aby miało już swój telefon komórkowy w takiej sytuacji bransoletka GPS sprawdzi się idealnie!

Często wyruszamy w góry, czy inne miejsca gdzie telefon by nam zawadzał a bransoletka sprawdzi się idealnie jako pomoc w sytuacjach kryzysowych. Pozwoli na wezwanie pomocy, określenie lokalizacji oraz wysłanie sms-a.

Bransoletka ma wiele funkcji kluczowymi z nich są: możliwość wykonania połączenia głosowego, określenie lokalizacji oraz m.in. mierzenie tętna!